HP Dual Mode 300
HP Dual Mode 300 2020 рікMulti-Device |
|
Компактна і легка бездротова миша з точним оптичним сенсором, чотирма кнопками і двома варіантами бездротового підключення (радіоканал 2,4 ГГц або Bluetooth). Виробником позиціонується як доступний продукт середній ціновій категорії, призначений для використання з ноутбуками і персональними комп'ютерами. Підійде економним користувачам, які віддають перевагу функціональні брендові пристрої з демократичною ціною.
Завдяки невеликим габаритним розмірам і скромному вазі (70 г), зручна в поїздках, подорожах і відрядженнях. Якісний оптичний датчик добре працює на будь-якій поверхні (дерево, тканини, шкіри, пластику). Максимальної чутливості сенсора (до 3200 dpi) цілком достатньо для будь-яких побутових і професійних завдань. Енергоефективний вбудований модуль Bluetooth не тільки гарантує стійкий зв'язок на відстані до 10 м, але і забезпечує зворотну сумісність з попередніми версіями інтерфейсу. Мишка HP Dual Mode 300 може підключатися до ноутбуків, планшетів, смартфонів, деяким моделям мультимедійних плеєрів і смарттелевізорів. Для підключення по радіоканалу використовується комплектний малогабаритний USB-приймач.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Купити HP Dual Mode 300
Усі ціни 43 →Миша HP Dual Mode WL Black (6CR71AA) | 1 149 грн. |
Миша HP Dual Mode Black Mouse (6CR71AA) | 1 178 грн. |
Мишка Hp Dual Mode Wireless Black (6CR71AA) | 1 026 грн. |
Мышка HP Dual Mode WL Black (6CR71AA) 6CR71AA | 949 грн. |
Мышь Hp Dual Mode Wireless Black (6CR71AA) | 983 грн. |
цілком класна миша від топового бренду який продумав її, але трохи задорого, є аналоги 2 варіанти підключення до пк і до ноута, це реально дуже зручно, а також хоч миша і позиціонується як ноутбучна але досить велика і це нереально зручно особливо їх немає, або ще не знайшли Вадим: користуюся HP Dual Mode 300 кілька місяців |