Комутатор HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W (JL558A)
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W 24 GE / 4 SFP+24 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP+48 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP+, PoE 740 Вт |
|
Підтримка статичної і RIP-маршрутизації, OSPF, списків контролю доступу. Можливість масштабування з обьединением до 8 комутаторів використовуючи технологію Virtual Switching Framework (VSF).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W
HP Aruba 2930F (JL558A#ABB) — Комутатор керований L3 Gigabit Ethernet PoE+ | 247 567 грн. |
HP Enterprise 740W Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ (JL558A) | 141 240 грн. |
HP Enterprise 740W Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ (JL558A) | 144 771 грн. |
HP Enterprise 740W Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ (JL558A) | 148 302 грн. |
Відеоогляди
Модификації HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W
Ціни на HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930F-24G-4SFP+ | від 57 680 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP+ | від 65 240 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-48G-4SFP+ | від 86 960 грн. | 3 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+ | від 111 800 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP+740W | від 141 240 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →