Комутатор HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W (R8N87A)
HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W 14 GE / 2 SFP, PoE 139 Вт 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP48 GE / 4 SFP, PoE 370 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W
Усі ціни 10 →HP Aruba 6000 R8N87A — Комутатор керований L2 24xGbE 4xSFP 104 Гбіт/с PoE | 100 760 грн. |
Коммутатор сетевой HP CX 6000-24GPOE-4SFP (R8N87A) (R8N87A) R8N87A | 101 068 грн. |
Aruba HPE Aruba HPE R8N87A (RSVLC-1812) | 97 855 грн. |
Aruba CX 6000 (R8N87A) R8N87A | 116 015 грн. |
HP CX 6000-24GPOE-4SFP (R8N87A) R8N87A | 100 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W
Ціни на HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 6000-12G-PoE+2G/2SFP | від 29 760 грн. | 15 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-24G-4SFP | від 23 760 грн. | 16 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-24G-PoE+4SFP-370W | від 46 781 грн. | 10 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-48G-4SFP | від 36 400 грн. | 29 пропозицій | ||
HP Aruba 6000-48G-PoE+4SFP-370W | від 70 520 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →