Комутатор HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ (JL808A)
Фото 4 |
HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+
Усі ціни 20 →HPE JL808A | 83 040 грн. |
Сетевой коммутатор Hp Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ (JL808A) | 81 380 грн. |
Мережевий комутатор Hp Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ (JL808A) | 83 040 грн. |
Комутатор HPE Aruba Instant On 1960 48xGE, 2хSFP+10GE, 2х10GBASE-T ports, | 79 469 грн. |
Коммутатор hpe Aruba Instant On 1960 48xGE, 2хSFP+10GE, 2х10GBASE-T ports, | 70 290 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+
Ціни на HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1960-12XGT-4SFP+ | від 37 228 грн. | 9 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1960-24G-2XGT-2SFP+ | від 23 534 грн. | 17 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1960-24G-2XGT-2SFP+ PoE | від 41 574 грн. | 19 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ | від 37 640 грн. | 20 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1960-48G-2XGT-2SFP+ PoE | від 68 142 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →