БФП HP LaserJet M141W (7MD74A)
Відео 7Фото 6 |
Багатофункціональний лазерний монохромний принтер формату «3-в-1», який може замінити собою класичний принтер для друку документів, планшетний сканер із оптичною роздільною здатністю 600х600 dpi, а також копіювальний апарат. При цьому модель представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. Може бути хорошим вибором скоріше для регулярного домашнього використання, а також оснащення невеликих робочих груп.
МФУ HP LaserJet M141W має гарну швидкість друку, яка досягає 20 стор/хв, при цьому для підготовки першої сторінки пристрою необхідно лише 8,5 с. Передбачена робота зі звичайним та вторинним папером звичайної та підвищеної щільності (від 65 до 120 г/м²). Як витратний матеріал використовуються картриджі W1500A ресурсом до 975 стор. Для прямого підключення до ПК або ноутбука використовується класичний інтерфейс USB, але при цьому техніка обладнана також і модулями бездротового зв'язку Wi-Fi 4 і Bluetooth.
Купити HP LaserJet M141W
Усі ціни 44 →Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro M141w з Wi-Fi (7MD74A) 7MD74 | 8 599 грн. |
БФП лазерний HP LaserJet MFP M141w з Wi-Fi (7MD74A) 7MD74A | 8 599 грн. |
МФУ Hp LaserJet Mfp M141w Wi-Fi (7MD74A) Ua | 8 599 грн. |
БФП Hp LaserJet Mfp M141w Wi-Fi (7MD74A) Ua | 8 599 грн. |
HP LaserJet MFP M141w c Wi-Fi (7MD74A) | 8 599 грн. |