Змішувач Ibergrif Square M14822 IB0026
Відео 1Фото 10 |
Ibergrif Square M14822 IB0026 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ibergrif 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ibergrif.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ibergrif Square M14822 IB0026
Усі ціни 24 →Ibergrif Смеситель для кухни IBERGRIF SQUARE M14822W (IB0034) | 1 475 грн. |
Змішувач для кухні Ibergrif Square M14822 | 1 339 грн. |
Змішувач для кухні IBERGRIF SQUARE M14822 (IB0026) | 1 607 грн. |
Ibergrif Смеситель для кухни IBERGRIF SQUARE M14822 (IB0026) | 1 339 грн. |
Змішувач для кухні Ibergrif Square M14822W | 1 475 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →