Змішувач MIXXUS Eva 011 MI5785
MIXXUS Eva 011 MI5785 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Eva 011 MI5785
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS Eva-011 сатин нержавіюча сталь MI5 | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS EVA-011 (нержавіюча сталь SUS304) (MI5785) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS EVA-011 (нерж. сталь SUS304) (MI5785) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні Mixxus Eva-011 (нерж. сталь SUS304) (MI5785) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні Mixxus Eva-011 (неірж. сталь SUS304) (MI5785) | 1 248 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →