Змішувач MIXXUS Kub 011 SS0028
Фото 4 |
MIXXUS Kub 011 SS0028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Kub 011 SS0028
Усі ціни 34 →Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS KUB-011 графіт нержавіюча сталь MI | 1 197 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS KUB-011 (SS0028) | 1 008 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus KUB 011 (SS0028) | 1 008 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS KUB-011 (SS0028) | 1 008 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS KUB-011 чорний нержавіюча сталь MI | 1 040 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →