Змішувач Haiba Hans 011-G HB0785
Haiba Hans 011-G HB0785 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Hans 011-G HB0785
Усі ціни 45 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA HANS 011-G хром латунь HB0785 | 1 712 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Hans 011-G (HB0785) | 1 712 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba HANS 011 (HB0785) | 1 712 грн. |
Змішувач для кухні Haiba HANS 011 (HB0809), чорний | 1 928 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HAIBA HANS 011 білий латунь HB0818 | 1 928 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →