Змішувач Haiba SUS 011 HB3895
Haiba SUS 011 HB3895 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba SUS 011 HB3895
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні однозахватний HAIBA SUS сатин нержавіюча сталь HB3895 | 791 грн. |
Змішувач для кухні Haiba SUS 011 HB3895 | 791 грн. |
Haiba Смеситель для кухни HAIBA SUS 011 (HB3895) | 791 грн. |
Змішувач для кухні Haiba SUS 011 (HB3895) | 791 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA SUS 011 (HB3895) | 791 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →