Водяне охолодження ID-COOLING IceFlow 240 VGA ARGB
Відео 1Фото 6 |
ID-COOLING IceFlow 240 VGA ARGB
Тип:водяне охолодження
Призначення:відеокарта
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 2500 об/хв
Список підтримуваних GPU: RTX 20XX Series, AMD VEGA 56/64 Series, GTX 10XX Series /900 Series, AMD RX 200/300 Series, GTX 1600 Series.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики IceFlow 240 VGA ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING IceFlow 240 VGA ARGB
Усі ціни 25 →Система водяного охолодження для відеокарти ID-Cooling Iceflow 240 VGA | 3 899 грн. |
Кулер ID-Cooling ID-COOLING Iceflow 240 Vga | 3 899 грн. |
Кулер ID-Cooling Iceflow 240 Vga | 3 372 грн. |
Система водяного охлаждения для видеокарты ID-Cooling Iceflow 240 vga, 285 | 3 786 грн. |
Система водяного охлаждения для видеокарты ID-Cooling Iceflow 240 VGA | 3 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →