Вентилятор ID-COOLING NO-9225-XT-ARGB
Фото 5 |
ID-COOLING NO-9225-XT-ARGB
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 92 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NO-9225-XT-ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING NO-9225-XT-ARGB
Усі ціни 13 →ID-Cooling NO 9225 XT ARGB (NO-9225-XT-ARGB) NO-9225-XT ARGB | 199 грн. |
Вентилятор ID-Cooling NO-9225-XT ARGB, 92x92x25мм, 4-pin PWM, чорний | 199 грн. |
Кулер для корпуса ID-Cooling NO-9225-XT ARGB | 199 грн. |
ID-Cooling NO-9225-XT ARGB | 199 грн. |
ID-COOLING NO-9225-XT ARGB | 249 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →