Вентилятор ID-COOLING WF-12025-SD-K
Фото 7 |
ID-COOLING WF-12025-SD-K
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики WF-12025-SD-K
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING WF-12025-SD-K
Усі ціни 19 →ID-Cooling WF 12025 SD K (WF-12025-SD-K) WF-12025-SD-K | 149 грн. |
Вентилятор ID-Cooling WF-12025-SD-K | 149 грн. |
вентилятор ID-COOLING WF-12025-SD-K | 149 грн. |
ID-Cooling WF-12025-SD-K | 149 грн. |
ID-COOLING Кулер ID-Cooling WF-12025-SD-K | 239 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →