Вентилятор ID-COOLING TF-12025 White
Фото 5 |
ID-COOLING TF-12025 White
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики TF-12025 White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING TF-12025 White
Усі ціни 10 →ID-Cooling TF 12025 WHITE (TF-12025-WHITE) TF-12025-WHITE | 248 грн. |
Вентилятор ID-Cooling TF-12025-White | 249 грн. |
Кулер к кузову ID-Cooling TF-12025-WHITE | 249 грн. |
ID-Cooling TF-12025-White | 249 грн. |
ID-COOLING TF-12025 TF-12025-WHITE | 299 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →