Квадрокоптер (дрон) iFlight Chimera X413 Analog 5.8G 2.5W 8s BNF ELRS 868/915MHz
iFlight Chimera X413 Analog 5.8G 2.5W 8s BNF ELRS 868/915MHz
Політ:до 18 хв, швидкість 140 км/год
Камера:знімна
Всі характеристики
Характеристики Chimera X413 Analog 5.8G 2.5W 8s BNF ELRS 868/915MHz
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iFlight Chimera X413 Analog 5.8G 2.5W 8s BNF ELRS 868/915MHz
FPV дрон iFlight FPV Chimera X413 Analog 5.8G 2.5W 8s BNF ELRS 868/915MHz | 66 499 грн. |
FPV Квадрокоптер iFlight X413 Analog 5.8G 2.5W 8S ELRS 868/915MHz | 71 200 грн. |
iFlight FPV дрон iFlight FPV Chimera X413 Analog 5.8G 2.5W 8s BNF ELRS 868 | 71 199 грн. |
Квадрокоптер iFlight Chimera X413 | 65 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →