Квадрокоптер (дрон) iFlight Chimera9 Analog ELRS 868/915MHz
Фото 5 |
iFlight Chimera9 Analog ELRS 868/915MHz
Політ:до 33 хв, швидкість 140 км/год
Камера:знімна
Розміри:9", 360x235x34 мм
Вага:739 г
Всі характеристики
Характеристики Chimera9 Analog ELRS 868/915MHz
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iFlight Chimera9 Analog ELRS 868/915MHz
Усі ціни 8 →FPV дрон iFlight Chimera9 Analog BNF with ELRS 868/915MHz | 29 499 грн. |
iFlight FPV дрон iFlight Chimera9 Analog BNF with ELRS 868/915MHz FPV Dron | 27 259 грн. |
iFlight Chimera9 Analog BNF with ELRS 868/915MHz L014436-2 | 27 299 грн. |
FPV квадрокоптер iFlight Chimera9 Analog BNF with ELRS 868/915MHz L014436- | 19 512 грн. |
Комплект FPV iFlight Chimera9 | 49 695 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →