Монітор Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 27 " чорний
Фото 10 |
Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 27 " чорний
Усі ціни 23 →Монітор 27" Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 | 8 189 грн. |
Монітор iiyama XU2793QSU-B6 Black | 8 229 грн. |
Монитор 27" Iiyama XU2793QSU-B6 | 8 289 грн. |
Монітор iiyama XU2793QSU-B6 | 8 749 грн. |
Монитор iiyama XU2793QSU-B6 | 8 186 грн. |
ще 18 пропозицій