Монітор MSI Optix G27C4 27 "
Фото 5 |
MSI Optix G27C4 27 "
27 "32 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Optix G27C4 27 "
Усі ціни 12 →Монітор Msi Optix G27C4 E3 | 6 800 грн. |
Монитор Msi Optix G27C4 E3 | 6 800 грн. |
Монітор MSI Optix G27C4 | 6 599 грн. |
MSI Optix G27C4 (9S6-3CA91T-210) | 6 590 грн. |
MSI Optix G27C4 E3 | 6 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації MSI Optix G27C4
Ціни на MSI Optix G27C4 |
---|---|---|---|---|
MSI Optix G27C4 27 " | від 6 455 грн. | 12 пропозицій | ||
MSI Optix G32C4 32 " | від 10 240 грн. | 4 пропозиції |