Кухонний ніж Fissman Hattori 2533
Fissman Hattori 2533 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Hattori 2533
Усі ціни 12 →Ніж Fissman Hattori Hammered овочевий 10 см (2533) | 582 грн. |
Нож Fissman Hattori Hammered овощной 10 см (2533) | 582 грн. |
Нож Fissman Hattori Hammered 10 см 2533 | 584 грн. |
Кухонний ніж Fissman Hattori hammered для овочів 100 мм (2533) | 625 грн. |
Овочевий ніж Fissman HATTORI 10 см hammered (2533) | 624 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Hattori 2533:
- Двостороння симетрична заточка
- Обробка клинка Hammering
РекомендуємоПорівняти в таблиці →