Кухонний ніж TESCOMA Azza 884508
TESCOMA Azza 884508 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884508
Ніж для нарізання Tescoma AZZA, 9 см 884508 | 659 грн. |
Ніж для нарізання Tescoma Azza 9 cm (884508t) | 659 грн. |
Ніж для нарізання AZZA 9 cm . Tescoma 884508 | 659 грн. |
Ніж Tescoma Azza 20 см для нарізки (884508) | 659 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →