Кухонний ніж Fissman Elegance 2476
Fissman Elegance 2476 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 2476
Усі ціни 12 →Ніж овочевий Fissman Elegance 9 см (2476) | 584 грн. |
Нож овощной Fissman Elegance 9 см (2476) | 584 грн. |
Нож овощной Fissman ELEGANCE 9 см 2476 | 586 грн. |
Ніж для овочів Fissman 9 см 2476 | 583 грн. |
Fissman FS-2476 | 626 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Elegance 2476:
- Вага — 111.7 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →