Кухонний ніж Arcos Universal 280204
Arcos Universal 280204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 280204
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Universal поварской 100 мм (280204) 280204 | 575 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal поварський 100 мм (280204) 280204 | 580 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal поварський 100 мм (280204) 280204 | 580 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal для овочів 100 мм (280204) | 580 грн. |
Ніж кухарський чорний L 100 мм серія Universal Arcos FD-280204 | 696 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →