Кухонний ніж Tramontina Nygma 23680/103
Відео 1Фото 5 |
Tramontina Nygma 23680/103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Nygma 23680/103
Усі ціни 10 →Ніж для чищення Tramontina Nygma 7.6 см (23680/103) | 749 грн. |
Нож для чистки Tramontina Nygma 7.6 см (23680/103) | 749 грн. |
Нож TRAMONTINA NYGMA д/очистка 76мм (23680/103) 23680/103 | 705 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Nygma 76 мм (23680/103) 23680/103 | 601 грн. |
Tramontina 23680/103 | 727 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →