Кухонний ніж IKEA 202.892.36
Фото 4 |
IKEA 202.892.36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 202.892.36
Ніж кухарський IKEA ВЕРДА, чорний, 20 см, 202.892.36 | 850 грн. |
НіжІКЕА VRDA лезо 20 см 202.892.36 | 592 грн. |
ІКЕА (Ікея) Ніж кухарський VRDA, 202.892.36 | 968 грн. |
Ніж IKEA VORDA 20 см (202.892.36) | 888 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →