Кухонний ніж 3 CLAVELES Uniblock 01155
3 CLAVELES Uniblock 01155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Uniblock 01155
Усі ціни 9 →Ніж кухарський 150 мм 3 Claveles Uniblock (01155) | 789 грн. |
Нож поварской 150 мм 3 Claveles Uniblock (01155) 01155 | 789 грн. |
Ніж кухарський 150 мм 3 Claveles Uniblock (01155) | 789 грн. |
Нож поварской 150 мм 3 Claveles Uniblock (01155) 01155 | 789 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Uniblock (01155) | 755 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →