Кухонний ніж Fissman Koch 2381
Fissman Koch 2381 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Koch 2381
Усі ціни 6 →Fissman FS-2381 | 866 грн. |
Ніж кухарський Fissman KOCH 20 см (2381) | 788 грн. |
Ніж кухарський Koch 20см із нержавіючої сталі 5Cr15MoV Fissman 2381 | 788 грн. |
Кухарський ніж Fissman Koch з лезом з нержавіючої сталі (2381) | 823 грн. |
Ніж кухарський Fissman Koch 20 см 2381 | 724 грн. |
Ніж кухарський Fissman Koch FS-2381 20 см | 950 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →