Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1057541
Fiskars Functional Form 1057541 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057541
Усі ціни 28 →Ніж кухарський малий Fiskars Functional Form 12 см 1057541 | 946 грн. |
Ніж Fiskars Ff кухарський малий 12 см (1057541) | 946 грн. |
Нож Fiskars Ff поварской малый 12 см (1057541) | 946 грн. |
FISKARS Нож для шеф-повара малый FF 12 см (1057541) | 500 грн. |
FISKARS Нож для шеф-повара малый FF 12 см (1057541) | 500 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →