Газовий котел Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP 23.9 кВт
Високоефективний двоконтурний конденсаційний газовий котел з примусовим відводом продуктів згоряння, мікропроцесорною системою керування і вбудованим бойлером об'ємом 120 к. Призначений для підлогового монтажу. Позиціонується як продукт преміумкласу з високим ступенем інтеграції, призначений для організації опалення та гарячого водопостачання окремостоячих будинків/котеджів, великих міських квартир, комерційних або комунально-побутових приміщень загальною площею до 181 м2.
Завдяки камері згорання закритого типу, не потребує окремого котельного приміщення і може встановлюватися в житлових зонах. Використання прихованої теплоти конденсації водяної пари димових газів дозволяє котла Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP демонструвати на 8-16% більшу економічність, ніж традиційні газові котли. Надійний циркуляційний насос, модульований пальник (від 20% до 100% теплової потужності), а також теплообмінники, виготовлені з високолегованої корозійностійкої сталі гарантують тривалу і безпроблемну роботу пристрою. Завдяки вбудованому бойлеру котел без проблем справляється з ситуаціями, в яких вимагається високий разовий витрата гарячої води.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Купити Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP 23.9 кВт
Конденсационный газовый котел Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP 3.0254 | 180 599 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP 3. | 180 605 грн. |
Конденсаційний котел Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP | 170 360 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP с стаб | 181 299 грн. |
Модификації Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP
Ціни на Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP |
---|---|---|---|---|
Immergas Hercules Condensing 26 3 ErP 23.9 кВт | від 170 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Immergas Hercules Condensing 32 3 ErP 32 кВт | від 173 159 грн. | 4 пропозиції |