Тумба під умивальник Imprese Vyskov 80 f3215W
Фото 6 |
Imprese Vyskov 80 f3215W |
|
Тумба зі стільницею та умивальником. Корпус і фасад покриті п'ятишаровою глянсовою фарбою.
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vyskov 80 f3215W
Тумба із умивальником IMPRESE VYSKOV 80x44x50см підвісна біла f3215W | 7 099 грн. |
Тумба підвісна Imprese Vyskov 80 см зі стільницею та умивальником, білий ( | 7 099 грн. |
Imprese Imprese VYSKOV комплект меблів 80см, білий: підвісна тумба, зі сті | 5 295 грн. |
Тумба підвісна з умивальником IMPRESE VYSKOV 80x50x44см (f3215W) | 7 099 грн. |
Тумба підвісна IMPRESE VYSKOV 80см біла з накладним умивальником i11057 | 11 336 грн. |
Модификації Imprese Vyskov 80 f3215W
Ціни на Imprese Vyskov 80 f3215W |
---|---|---|---|---|
Imprese Vyskov 60 f3205W | від 9 324 грн. | 4 пропозиції | ||
Imprese Vyskov 70 f3275W | від 6 085 грн. | 6 пропозицій | ||
Imprese Vyskov 80 f3215W | від 5 295 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →