Тумба під умивальник Aquarius Apollo 100 70942863
Фото 6 |
Aquarius Apollo 100 70942863 78 см98 см |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм. Забарвлена матовою емаллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Apollo 100 70942863
Тумба підвісна Aquarius Apollo 100 см 70942863 з раковиною Lux (W) | 13 637 грн. |
Тумба AQUARIUS APOLLO 100 консольна біла з умивальником Lux (W) (13379) | 14 124 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Apollo 100 см 70942863 з раковиною Lux (W) | 13 339 грн. |
Тумба Aquarius APOLLO 100 консольна біла з умивальником Lux (W) | 15 693 грн. |
Модификації Aquarius Apollo 100 70942863
Ціни на Aquarius Apollo 100 70942863 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Apollo 80 70942864 | від 11 622 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquarius Apollo 100 70942863 | від 13 339 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →