Ванна Volle Solo 149.5x70 см підсилення
Volle Solo 150x70 1210.001570 |
|
Ванна виготовлена із багатошарового полімерного акрилу австрійської компанії Senoplast. Зовнішній бік армована шаром склополіефірного складу (смола Carlo Ricco (Італія)).
Ніжки та бічна панель купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solo 149.5x70 см підсилення
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Volle Solo 150x70 1210.001570 | 7 740 грн. |
Ванна Volle SOLO 150x70 см (1210.001570) 1210.001570 | 7 740 грн. |
Ванна акрилова Volle Solo 150x70 1210.001570 | 7 740 грн. |
Ванна Volle SOLO 150x70 см (1210.001570) 1210.001570 | 6 661 грн. |
Ванна акрилова Volle Solo 150x70 1210.001570 | 7 740 грн. |
Ванна Volle SOLO 150x70 см (1210.001570) 1210.001570 | 7 402 грн. |
Ванна акриловая Volle Solo 150x70 1210.001570 | 6 579 грн. |
Модификації Volle Solo
Ціни на Volle Solo |
---|---|---|---|---|
Volle Solo 149.5x70 см підсилення | від 6 579 грн. | 7 пропозицій | ||
Volle Solo 160.5x70 см підсилення | від 6 725 грн. | 4 пропозиції | ||
Volle Solo 169.5x70 см підсилення | від 6 871 грн. | 5 пропозицій | ||
Volle Solo 170x75 см | від 7 018 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →