Процесор Intel Xeon E-2200 E-2276G (CM8068404227703)
Очікується у продажу 36 640 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1151 v2; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 12; Частота (ГГц): 3.8; Модель IGP: UHD Graphics P630; Підтримка PCI Express: 3.0; |
Intel Xeon E-2200 E-2276G |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon E-2200
Ціни на Intel Xeon E-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E-2200 E-2224 | від 10 394 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2224G | від 16 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2234 | від 17 855 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2236 | від 16 659 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2286G | від 34 346 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2288G | від 28 572 грн. | 12 пропозицій |
Рекомендуємо