Процесор Intel Core i3 Coffee Lake i3-8300 BOX (BX80684I38300)
Відео 27Фото 2 | Очікується у продажу 11 440 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1151 v2; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.7; Модель IGP: UHD Graphics 630; Підтримка PCI Express: 3.0; |
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8300 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 4 1 6 |
Вже застаріла, у рості погано себе показала Майже всі ігри тягне Застарів користуюся Intel i3-8100 BOX більше року |
Непоганий процесор користуюсь 2 роки жодних проблем з ним не відбувалося раджу ФПС в csgo стабільно 40-70 Мало потоків користуюся Intel i3-8100 BOX більше року |
Помойная синька явно проигрывает в борьбе с красными. Пол года назад этот проц стоил на 1000 гривен меньше, вы только вдумайтесь на целую 1000, в то время как продукт АМД никаким образом не повышается в цене. За 4 штуки уже лучше взять Ryzen 5 1400, на 4 ядра 8 потоков, и радоваться жизни , а не платит кучу бабок за бесполезный продукт, который только будет расти в цене еще больше. За такую цену достоинств относительно мало. Ценник за 4 ядра просто конский |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i3 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100 OEM | від 4 882 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8100T OEM | від 2 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake i3-8350K OEM | від 2 660 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо