Процесор Intel Xeon E-2200 E-2288G (CM8068404224102)
Intel Xeon E-2200 E-2288G |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E-2200 E-2288G
Усі ціни 12 →Процессор серверный INTEL Xeon E-2288G 8C/16T/3.7GHz/16MB/FCLGA1151/TRAY ( | 30 802 грн. |
Процессор серверный INTEL Xeon E-2288G 8C/16T/3.7GHz/16MB/FCLGA1151/TRAY ( | 28 572 грн. |
Процесор серверний INTEL Xeon E-2288G 8C/16T/3.7GHz/16MB/FCLGA1151/TRAY (C | 30 944 грн. |
Intel INTEL Xeon E-2288G (CM8068404224102) CM8068404224102 | 31 855 грн. |
INTEL Процесор серверний INTEL Xeon E-2288G 8C/16T/3.7GHz/16MB/FCLGA1151/T | 30 944 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Intel Xeon E-2200
Ціни на Intel Xeon E-2200 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E-2200 E-2224 | від 10 394 грн. | 15 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2224G | від 16 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2234 | від 17 855 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2236 | від 16 659 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Xeon E-2200 E-2246G | від 22 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E-2200 E-2286G | від 31 768 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E-2200 E-2288G | від 28 572 грн. | 12 пропозицій |
Рекомендуємо