Біти / торцеві голівки Intertool ET-6012
Intertool ET-6012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6012
Усі ціни 18 →Набір шестигранних головок 1/2" Intertool ET-6012s - 10 шт. (8-19 мм) (DR- | 470 грн. |
Набір головок 8-19 мм, 1/2', 10 од. INTERTOOL ET-6012 | 379 грн. |
Набір торцевих головок 10шт 1/2 – 8,10,12,13,14,15,16,17,18,19 мм Cr-V, In | 528 грн. |
Набір головок, 1/2" - 8,10,12,13,14,15,16,17,18,19 мм CrV. 10 од. Cr-V INT | 704 грн. |
Набір головок, 1/2" - 8,10,12,13,14,15,16,17,18,19 мм CrV. 10 од. Cr-V INT | 558 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Intertool ET-6012:
- Розміри: 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →