Біти / торцеві голівки Intertool Storm VT-0202
Фото 5 |
Intertool Storm VT-0202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm VT-0202
Біта Intertool PH2 x 50 мм Storm (5 шт.) (VT-0202) | 137 грн. |
Комплект викруткових насадок PH2 1/4"*50мм, ACR, S2, уп. 5шт., STORM INTER | 129 грн. |
Комплект викруткових насадок INTERTOOL VT-0202 STORM PH2 1/4" * 50мм, ACR, | 142 грн. |
Бита Intertool PH2 x 50 мм Storm (5 шт.) (VT-0202) | 137 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →