Надувний матрац Intex 57564
Відео 1Фото 2 |
Intex 57564 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57564
Надувна Лама Intex 57564 (135 x 94 x 112см) INT-57564 | 570 грн. |
Дитячий надувний плотик для катання Intex 57564 «Лама», 135 х 94см (висота | 355 грн. |
Надувний пліт Intex для плавання Лама 57564 | 579 грн. |
Дитячий надувний плотик Intex 57564 Лама | 499 грн. |
Надувний пліт Intex 57564 NP "Лама" 135х94х112 см, від 3-х років, в коробц | 685 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →