Надувний басейн Intex 57190
Intex 57190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57190
Усі ціни 16 →Дитячий надувний басейн Intex 57190 «Сімейний», 224 х 216 х 76 см, зі спин | 2 075 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57190 «Сімейний», 224 х 216 х 76 см, зі спин | 2 346 грн. |
Басейн надувний (від 5 років) Intex 57190 зі спинкою 224х216см | 3 280 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57190-1 «Сімейний», 224 х 216 х 76 см, зі сп | 2 154 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57190-2 «Сімейний», 224 х 216 х 76 см, зі сп | 2 447 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →