Надувний басейн Intex 58417
Відео 1Фото 7 |
Intex 58417 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58417
Усі ціни 38 →Бассейн надувной Intex 58417 Np Тропический остров, 120 x 86 см, (1+, объе | 653 грн. |
Надувний дитячий басейн 120 x 86 см "Тропічний острів" (58417) | 749 грн. |
Дитячий круглий надувний басейн Тропічний острів Intex для дачі та пляжу 1 | 984 грн. |
Intex Басейн надувний 58417 NP "Тропічний острів" 120 x 86 см, 1+, об`єм=4 | 1 517 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex Тропічний острів з навісом 120х86см об'єм 45 | 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →