Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Intex

Надувний матрац Intex 58779

Фото - Надувний матрац Intex 58779
Фото 5
Intex 58779
Колір
Тип
надувний пліт
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
120 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
ручки для перенесення
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
178х124 см
Вага
2 кг
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 58779

Усі ціни 8 →

Надувний матрац "Попкорн"(58779)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Like toys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
692 грн.

Надувний плотик Intex 58779 Попкорн (178 x 124 см) Popcorn Mat

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мульти Досуг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
684 грн.

Надувний плотик Intex "Попкорн" (58779)

Маркетплейс: Rozetka.ua  KiddiZona З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
830 грн.

Надувний пліт Попкорн Intex 58779 (178х124 см) Червоний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Фаїна З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
748 грн.

Надувний матрац Intex Попкорн (58779)

Маркетплейс: Rozetka.ua  WonderKind З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
562 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Intex 58779