Надувний матрац Intex 58753
Фото 5 |
Intex 58753 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58753
Усі ціни 6 →Надувний пліт льодяник Intex 58753 INT-58753 | 418 грн. |
Пліт надувний Intex Льодяник 208x135 см (58753EU) 58753EU | 499 грн. |
Пляжний надувний матрац Intex 58753 «Леденець», серія «Десерт», 208 х 135 | 229 грн. |
Надувний пліт льодяник Intex 58753 INT-58753 | 363 грн. |
Матрац для плавання Intex Льодяник 58753 | 550 грн. |
Пляжний надувний матрац Intex 58753 "Леденець", серія "Десерт", 208 х 135 | 309 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →