Надувний матрац Intex 58789
Фото 4 |
Intex 58789 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58789
Надувний пліт рожева цукерка Intex 58789 INT-58789 | 456 грн. |
Пляжний надувний пліт Intex 58789 "Карамельне серце", серія "Десерт", 145 | 210 грн. |
Надувний пліт рожева цукерка Intex 58789 INT-58789 | 396 грн. |
Матрац Карамельне серце рожевий Intex (58789) (141474) | 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →