Надувне ліжко Intex 64462
Intex 64462 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64462
Усі ціни 13 →Надувной матрас Надувная кровать с встроенным электронасосом Intex Supreme | 3 435 грн. |
Надувне ліжко Intex 64488, 99 х 191 х 51 см, вбудований електронасос. Одно | 4 099 грн. |
Ліжко надувне велюр Intex 64488 191х99х51 см Бежеве | 4 899 грн. |
Надувне ліжко Intex 64488-3, 99 х 191 х 51 см, електронасос, наматрацник, | 4 570 грн. |
Надувне ліжко Intex 64488-2, 99 х 191 х 51 см, вбудований електронасос, по | 4 187 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →