Надувний човен Bark B-260P
Bark B-260P |
|
Човен оснащений привальним брусом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-260P
Усі ціни 17 →Bark B-260P | 7 227 грн. |
Bark B-260P | 7 291 грн. |
Лодка надувная Bark B-260P | 9 060 грн. |
Надувная двухместная лодка BARK B-260P (насос, рем. комплект, сумка, весла | 7 840 грн. |
Двомісний гребний надувний човен Барк (Bark) B-260P настил рейковий, прива | 8 063 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark B-260P
Ціни на Bark B-260P |
---|---|---|---|---|
Bark B-260P | від 7 227 грн. | 17 пропозицій | ||
Bark B-270P | від 8 092 грн. | 9 пропозицій | ||
Bark B-280P | від 7 838 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-300P | від 8 772 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →