Навушники
Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm (1159-0139-EDU)
Відео 1Фото 4 |
Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm 2022 рік |
|
Сертифікація: CE, UKCA, EAC, RCM, RoHS, REACH
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Biz 1100 EDU Duo 3.5mm
Jabra BIZ 1100 EDU Stereo 3.5mm 1159-0139-EDU | 1 671 грн. |
Навушники з мікрофоном JABRA BIZ 1100 EDU Stereo 3.5mm (1159-0139-EDU) 115 | 1 780 грн. |
Jabra BIZ 1100 EDU Stereo (1159-0139-EDU) — Гарнітура дротова, 3.5 мм 1159 | 1 901 грн. |
Навушники Jabra BIZ 1100 EDU Stereo 3.5 мм (1159-0139-EDU) | 1 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →