Навушники
Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo
Відео 8Фото 54 |
Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo |
|
Сертифікація Microsoft Teams. Активне шумозаглушення.
Інші комплектації моделі: Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo with Charging Stand, Jabra Evolve2 55 Link380c MS Stereo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo
Усі ціни 15 →Гарнітура Jabra Evolve 2 55 MS Stereo Bluetooth (25599-999-999) | 9 255 грн. |
Навушники Jabra Evolve2 55 Link380a MS Stereo Bluetooth (25599-999-999) 25 | 8 887 грн. |
Наушники Jabra Evolve 2 55 Ms Bluetooth Stereo (25599-999-999) | 9 065 грн. |
Навушники Jabra Evolve 2 55 MS Bluetooth Stereo (25599-999-999) | 9 148 грн. |
Навушники Jabra Evolve 2 55 MS Bluetooth Stereo (25599-999-999) 25599-999- | 9 572 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →