Умивальник Jacob Delafon Struktura EGH112-00 450 мм
Фото 9 | Товар застарів 2 751 грн. Тип монтажу: підвісний; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна (скошені кути); Кількість чаш: 1; Перелив; Отвір під змішувач; Габарити (мм): 450х350х170; Вага (кг): 9; |
Jacob Delafon Struktura EGH112-00 |
|
Додатково може комплектуватися п'єдесталом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Jacob Delafon Struktura EGH112-00
Ціни на Jacob Delafon Struktura EGH112-00 |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Struktura EGF112-00 500 мм | від 5 879 грн. | 1 пропозиція | ||
Jacob Delafon Struktura EGE112-00 550 мм | від 6 094 грн. | 2 пропозиції | ||
Jacob Delafon Struktura EGD112-00 600 мм | від 6 554 грн. | 1 пропозиція | ||
Jacob Delafon Struktura EGC112-00 650 мм | від 7 228 грн. | 1 пропозиція |