Умивальник Roca Gap 327476 500 мм
Фото 12 |
Roca Gap 327476 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Gap 327476 500 мм
Усі ціни 12 →Раковина підвісна 50 x 42 см Roca The Gap A327476000 | 3 819 грн. |
Раковина підвісна для ванної 500мм x 420мм ROCA GAP білий прямокутна A3274 | 2 627 грн. |
Раковина Roca Gap 50 см (A327476000) A327476000 | 2 478 грн. |
Умывальник ROCA Gap (A327476000) 193728 | 2 478 грн. |
Раковина Roca Gap (A327476000) | 3 819 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Roca Gap 327476
Ціни на Roca Gap 327476 |
---|---|---|---|---|
Roca Gap 327479 350 мм | від 2 796 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Gap 327478 400 мм | від 3 046 грн. | 4 пропозиції | ||
Roca Gap 327477 450 мм | від 3 439 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Gap 327476 500 мм | від 2 057 грн. | 14 пропозицій | ||
Roca Gap 327475 550 мм | від 3 516 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Gap 327474 600 мм | від 4 232 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Gap 327473 650 мм | від 2 835 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →