Змішувач Volle Leon 15211100
Фото 3 |
Volle Leon 15211100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 15211100
Усі ціни 39 →Змішувач для умивальника Volle Leon чорний 1511.010104 | 2 915 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний VOLLE LEON хром латунь 1511.010101 | 2 650 грн. |
Змішувач для раковини Volle De La Noche LEON чорний матовий (1511.010104) | 2 915 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Leon 1511.010101, 26 мм, cromo 195001 | 2 650 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Leon 26 мм хром 1511.010101 | 2 491 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →