Умивальник REA Demi Mini REA-U5064 405 мм
Фото 11 |
REA Demi Mini REA-U5064 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Demi Mini REA-U5064 405 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний REA DEMI MINI 405x310x140мм прямокутний білий REA-U50 | 2 464 грн. |
Раковина накладна Rea Demi Mini белый (REA-U5064) REA-U5064 | 2 464 грн. |
Умывальник Rea Demi Mini 40,5x31 white (REA-U5064) keramis-20035 | 2 464 грн. |
Умивальник Rea Demi Mini 40,5x31 white (REA-U5064) keramis-20035 | 2 464 грн. |
Умивальник Rea Demi Mini 40,5x31 white (REA-U5064) | 2 464 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →